Хліборізка транспортерна BREVETTI gasparin

hliborizka
Хліборізка промислова зручна для використання і знаходить своє застосування як в малих, так і великих пекарнях, а також на хлібозаводах у складі високопродуктивних ліній.

Завдяки потоковому типу виконання хліборізки, і системі примусової подачі заготовок, продуктивність машини досягає 1200 буханок хліба на годину. Хліборізка оснащена подаючим і притискним транспортерами для автоматичної подачі хлібних буханців. Є можливість регулювання швидкості транспортерної стрічки і висоти положення верхнього притискного транспортера робить машину універсальною(для продукції різної щільності і розмірів). Хліборізка не деформує форму хліба тому що не чинить тиску на продукцію, що розрізається. Корпус виготовлений із сталевих фарбованих листів. Всі деталі, які стикаються з хлібом, виконані з нержавіючої сталі.

Хліборізка є практичною і мобільною. Це забезпечується наявністю коліс з гальмівними фіксаторами, і простоті роботи з нею. Хліборізка обладнана лотком для збору крихти.

Машина укомплектована пристроєм надування поліетиленових пакетів зі спеціальним вузлом кріплення пакетів. Пристрій розташований безпосередньо біля транспортера де видає нарізаний хліб. Це прискорює процес упаковки.

Технічні характеристики

Продуктивність 400 – 1200 шт/год

Корисна ширина порізки 500 мм

Скорість транспортерної стрічки 0,2 – 2 м/мин

Висота різки 60-200 мм

Крок ножів 12мм

Пристрій надувания пакетів Є

Встановлена потужність 1,47 кВт

Вага 300кг